Září 2015

Soutěž!

19. září 2015 v 18:27 Info.
Rozhodla jsem se, že udělám soutěž o nejlepší článek. Bude to probíhat tak, že mi dolů do komentáře pošlete odkaz na svůj článek, se kterým byste chtěli soutěžit. Dále mi napište vaše jméno nebo přezdívku a o čem váš článek zhruba je. Měl by to být asi nějaký příběh, úvaha nebo něco takového, ale jestli máte nějaký zajímavý článek, který je psaný nebo dělaný úplně jinou formou, určitě ho pošlete:) Všechny články si přečtu a vyberu ty, které se mi nejvíc líbí a příjdou mi originální. Potom si už jen můžete shánět hlasy nebo to můžete nechat na ostatních, je to jen na vás:) Na přihlášení vám nechám asi týden, možná dýl, podle toho, jak se vám bude soutěž líbit a kolik se vás přihlásí.
Výhra asi žádná nebude, ale myslím si, že pocit, že se váš článek líbil nejvíce lidem je podle mě nejlepší. :)

Tak snad se vás přihlásí co nejvíc, budu se těšit na vaše články, zatím se mějte pěkně!

Odpovědi #2

8. září 2015 v 11:31 Vaše otázky
Zdravím, je tu po trochu delší době nový článek. Bohužel jsem teď měla hodně lítání po nemocnici a i ve škole jsem byla jen jeden den, takže se toho na mě nahromadilo moc. Teď už by to ale mělo být dobrý a měla bych mít i víc času na psaní článků. Přišlo mi od vás zase pár otázek, tak jsem se rozhodla, že na ně dneska odpovím, sice jich není moc, ale některé otázky tam jsou už dlouho. :)

1)
Od: Miky
Ahoj, kdej si vzala to pozadí s růžema? Je úžasný. :)


Ahoj, normálně jsem ho našla na googlu, jen to chce trochu hledat a najdou se tam hodně pěkné obrázky. :)2)
Od: Andy
Ahoj, zajímalo by mě, jak jsi udělala to písmo v menu. Jakto, že mě to na blogu nejde podobně? Mám tam jen obyčjný písma a rubriky nejdou zarovnat doprostřed. Je to moc pěkný

Ahoj a děkuju:) Já to dělám jen v malování a přes Word, nějaký grafik nebo kdo se tomu věnuje by mi asi urazil prsty, ale protože já na takový věci moc nejsem a takto mi to příjde hrozně jednoduchý, tak to dělám tak. :D Takhle to nedokážu vysvětlit, ale jestli chceš, můžeš mi poslat e-mail nebo nějaký kontakt a mohla bch ti s tím pomoct :)3)
Od: Reikorika
Ahoj, máš hezký blog ! Zajímavý des.barva, vše k sobě ladí ! :) Jestli chceš, můžeš mi napsat na Alíkovi, přezdívka Reikorika

Ahoj, děkuju moc:)4)
Od: Elis.
Bude nějaká soutěž na blogu?

Kdyby jste chtěli, klidně bych nějakou udělat mohla, jen mě vůbec nenapadá jaká, tak jestli máš/máte někdo nápad, určitě mi ho napište :)


5)
Od: 241432
Jak ti ráno dlouho trvá, než se nachystaš do školy? :)

15-45 minut podle toho, jak stíhám a jak moc si chci dát záležet třeba :)To by bylo pro dnešek nejspíš vše, pište mi další otázky a jestli chcete nějakou soutež nebo ne. Mějte se pěkně :)

První den školy.

1. září 2015 v 14:00 Info.
A je to tady. Dneska nám oficiálně začal nový školní rok. Já jsem se těšila na spolužačky a na naši třídní, která je úplně suprová a celá třída s ní máme dobrý vztah, je to spíš taková naše kamarádka. A co se týká učení, no děs. Sice nemáme ještě úplně stálý rozvrh a bude se tam toho plno měnit, ale nejdýl máme do půl 4. Nejradši bych měla školu maximálně do pů 3, jako minulý rok, ale ani jeden den nemáme zatím na 7, což je super! Jsem zvědavá, jací budou naši nový učitelé. Z jedné učitelky jsme byli celá třída opravdu "nadšení", tak snad to s ní nějak přežijeme. Jinak moje pocity jsou zatím pozitivní, uvidíme ale za pár měsíců. Všichni říkají, že třeťák je asi tak nejhorší a asi bych tomu i věřila. Budeme mít asi hodně učení a začneme se připravovat na maturitu. Bude to makačka. Plno nových maturitních předmětů.

Ještě nevím, jak to bude přes školní rok s blogem. Budu se snažit psát co nejvíc článků, ale přednější mi teď bude logicky škola. Jednou nebo dvakrát za týden ale určitě nějaký článek bude :) Každopádně všem přeji hodně štěstí a dobrých známek a abychom to všichni přežili do dalších prázdnin.

V jaké třídě nebo v jakém ročníku jste teď vy a jaké máte pocity z nového školního roku? Jaký máte rozvrh? :)