Můj vztah k ...

15. srpna 2015 v 10:18 |  Na slovíčko
..sama sobě...
Jako snad každá holka bych na sobě udělala pár vzhledových změn. Upřímně, zatím jsem se nesetkala s holkou, která by byla se sebou na 100% spokojená. Vždycky se najde maličkost, kterou na sobě nemá ráda. Jinak si myslím, že můj vztah k sobě samé mám...docela dobrý. Sice občas si řeknu, že co to dělám za kravinu, že jsem uplně blbá a že jsem něco posrala. Ale to je myslím normální. Nikdo není dokonalý.

...k rodině....
Pomůže, poradí a utěší. Od toho tu rodina je. A já můžu s hrdostí říct, že mám úžasnou rodinu. Nikdy bych jí za nic nevyměnila. Ale jako v každé rodině občas jsou nějaké ty hádky. Ale jsou to takové ty "puberťácké" hádky. Nic vážného.

...příteli..
Nikdy jsem si nemyslela, že bych mohla mít takový dlouhý a krásný vztah. Za ty dva roky co jsem s přítelem se stalo plno věcí. Bohužel to bylo i pár špatných věcí, ale my jsme to nevzdali a snažili se to napravit. Ani jeden z nás si totiž nedokázal představit, že by to mělo najednou všechno skončit. Ale když se dva milují, jde napravit snad vše. Ale je tu samozřejmě víc těch dobrých a krásných chvilek. Přítele beru i jako svého nejlepšího kamaráda. Můžu mu říct uplně vše a on mně taky. Mohla bych tu o tom psát hodiny, ale to si třeba nechám na jiný článek. Takže to ukončím tím, že svého přítele nadevše miluju a jsem ráda,že ho mám.

...škole...
Asi tu nebudu psát, jak školu nenávidím, jak je nudná a jak se na ní netěším. Protože...to asi zase není taková pravda. Neříkám, že jsem nějaký milovník školy a šprt. Spíš naopak, jednou jsem měla v pololetí pětku a na konci roku jsem měla co dělat, abych jí neměla znova. Matika no, hnus. Ale to bylo první rok na střední, bylo to asi tím přechodem ze základky a tak. Ale jsem ráda, že jsem na takové škole a na oboru. Chodím na sociální činnost a strašně mě to baví. Teď půjdu do třeťáku a už se těším na naše nové maturitní obory. A nejvíc na škole miluju svojí třídu, i když tam některé lidi zrovna nemusím a oni mě, nechtěla bych už do jiné třídy.

...kouření...
Tak dobrá, přiznám se. Ano, jsem kuřák. Ale nejsem takový kuřák, který musí mít 5 cigaret denně. Můžu s hrdostí říct, že nejsem závislá na cigaretách. Asi mi to nebude nikdo věřit, ale je to tak. Už několikrát jsem nekouříla několik týdnů, měsíců a nevadilo mi to. Necítila jsem žádné nutkání si okamžitě teď hned zapálit. Kouřím jen na akcích a s kámošema po škole a vím, že kdybych musela nebo chtěla přestat, nebudu s tím mít absolutně žádný problém.

...hudbě...
Já miluju hudbu! Asi jako většina lidí. Nedokážu si představit den, kdybych neměla slyšet ani jednu písničku. Jsem na hudbě závislá. Poslouchat oblíbenou hudbu je krásně uklidňující a uvolňující. Ale to známe asi všichni.

....ostatním lidem....
Myslím, že jsem docela komunikativní a přátelský člověk. S každým se snažím najit řeč a nějak vyjít. Ovšem když je mi ten člověk po nějaké chvilce nesympatický, nesnažím se už s ním nějak navázat kontakt.

...alkoholu...
Asi bych tu měla napsat, že jsem se alkoholu ještě nedotkla, jelikož mi 18 bude až za pár měsíců. Ale asi jako každý, alkohol jsem ochutnala kolem 15. Vlastně...mám jedno video, kde mi jsou tak 3..4 roky a kde jsem upíjela pěnu z piva. Sice jsem u toho strašně prskala, jak to bylo hořký, ale možná se to počítat dá, kdo ví. Jinak můj vztah k alkoholu je...přiměřený.

____________________________________________________
Ještě bych chtěla říct, že mi od vás přišlo tak 5 otázek, což jsem upřímně vůbec nečekala, takže děkuji. Kdo se chce na něco ještě zeptat a něco ho zajímá, napište mi to do zpráv (v menu) a když budu mít tak 10 otázek, někdy tento týden z toho udělám článek. Takže se ptejte a zatím se mějte. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nikdo Nikdo | Web | 15. srpna 2015 v 10:25 | Reagovat

taky bych to tak chtěla mít s kouřením

2 petra-s-world petra-s-world | Web | 15. srpna 2015 v 10:47 | Reagovat

Máš na to hezký názor a líbí se mi že ses tak skvěle rozepsala. A to že si zapálíš jen občas je správné. Moje sestra (Je ted pryč na cestě kolem světa.)nekouří ale když zajdou do hospody tak si zapálí ale nezávislačí na tom:) Moc hezky to máš sepsané;)

3 Bianca Bianca | Web | 15. srpna 2015 v 11:38 | Reagovat

dobré názory...páči sa mi tvoj pohľaad na život. :) mimochodom, díky, že sa ti páči moje video :) https://www.youtube.com/watch?v=KN2USe8ePfI

4 Lenuš Lenuš | Web | 15. srpna 2015 v 11:44 | Reagovat

Já nikdy nikomu nevěřím, když říká, že nesnáší školu..:) vždycky se tam najde něco, po čem se mu bude stejskat a co na ní má rád :) Jen si to musí člověk přiznat :)

5 Dendy Dendy | Web | 15. srpna 2015 v 21:25 | Reagovat

Také jsem jeden rok chodila na obor sociální činnost, akorát mě to nějak nechytlo a přešla jsem na kadeřníka, zkoušky jsem letos v černu zvládla všechny na jedničku a od září nastupuji na nástavbové studium a abych byla upřímná, docela se těším, ale zároven mám strach. :) Moc krásný článek!

6 Any Any | Web | 16. srpna 2015 v 14:49 | Reagovat

Moc se mi líbí tenhle formát(?) článku. Čtenář se o tobě dozví hodně nových věcí a nemusíš o každé jednotlivé položce psát zvlášť samostatný článek. Moc hezky napsané. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama